Backend vývojář

Z domova

Náplň práce

  • Programování v serverovém Javascriptu (Node.js)
  • Psaní vlastní API na zprovoznění frontendu
  • Používání zajímavých knihoven

Co od tebe čekáme?

  • Základní orientaci v HTML.
  • Zkušenosti s používáním Javascriptu na backendu. K tomu se hodí analytické myšlení a schopnost pracovat s různými knihovnami.
  • Znalost principů databázových systémů. Používáme relační i dokumentové databáze.
  • Zodpovědnost a upřímnost. Vždy s tebou budeme jednat na rovinu a budeme dodržovat dohody. Totéž očekáváme i my od tebe. Stejně přistupujeme i k našim klientům.
  • Orientaci na výsledek a efektivitu.
  • Samostatnost. Rádi ti pomůžeme, ale není v našich silách ti předat vše. Často se budeš muset některé věci doučit.
  • Chuť se rozvíjet, vymýšlet stále nové věci a přicházet s novými nápady.

Co můžeš čekat ty od nás?

  • Vyšší hodinovku oproti klasické agentuře.
  • Home office. Klidně i většinu času.
  • Budování tvého osobního brandu.
  • Žádná nesmyslná pravidla, nekonečné porady a naštvaní šéfové.
  • Super kolegové, kteří patří k nejlepším v oboru.
  • Možnost práce na skvělých projektech, osobní a profesní rozvoj, teambuildingy a spoustu dalších skvělých věcí 🙂

Jak se ucházet o pozici?

Napiš nám něco o sobě a svých pracovních zkušenostech do formuláře. Neboj se pochlubit tím, co se ti v práci opravdu povedlo a pro jaké super klienty jsi pracoval. Můžeš přiložit i své CV, ale není to podmínka. My se ti následně ozveme, domluvíme se na osobním setkání a zadáme ti úkol z tvého oboru. Těšíme se!

Jak vypadá práce v Reaktu?

Práce v našem týmu je trochu specifická. Nejsme totiž běžná agentura. Reakt je skupina spolupracujících profesionálů, kteří odešli z agenturního světa, aby mohli naplno pomáhat dobrým nápadům uspět na internetu.

Spojuje nás několik věcí:

  • Svou práci máme rádi, naplňuje nás a žijeme ní
  • Každý z nás chce být nejlepší ve svém oboru
  • Baví nás svoboda, kterou nám tento styl práce přináší

Nehrajeme si na pevnou pracovní dobu a na nekonečné pracovní meetingy. Důležité jsou pro nás výsledky.

Pokud tě už omrzela práce v klasické agentuře a chceš vyzkoušet něco nového, rádi tě poznáme. Totéž platí i pokud jsi freelancer a už tě nebaví být na všechno sám.