← zpět na projekty

První rok spolupráce s firmou, která má obrat přes miliardu dolarů

Gigant Merkle je expert v implementaci technologických řešení pro firmy. Reakt funguje jako jeho externí marketingové oddělení.

Merkle je gigant v oblasti implementace technologických řešení pro firmy. Specializují se na Salesforce. Jsou experti v digitalizaci finančních a bankovních institucí, retailu a výrobních podniků. Roční obrat Merkle je víc než miliarda dolarů.

S Merkle jsme se poprvé setkali při propagaci online konference Future Summit 2021. Byla to úspěšná spolupráce a později nás Merkle oslovil s nastavením online kampaní pro střední Evropu.

Číst případovou studii ↓
Merkle
2022-2023
Online reklamaGrafika

Audit reklamních účtů

Při auditu reklamních účtů jsme narazili na nedostatky, kvůli kterým jsme postavili kampaně zcela od nuly. Nastavili jsme všechnu analytiku a trackování konverzí do přehledného a smysluplného systému.

Externí marketingové oddělení

Postupně nás Merkle začal využívat jako externí marketingové oddělení. Občas jim dodáme grafiku nebo obsah a stále pokračujeme ve správě reklamních kampaních. Pravdielně si voláme a Merkle s námi konzultuje své marketingové kroky.

Merkle těží z toho, že nemusí mít vlastní marketingové oddělení a specialisty na každou oblast online marketingu. Zaměstnávají interně marketingového manažera a s odbornou prací se obrací na nás.

Tip
Externí marketingové oddělení zní jako drahá záležitost. Opak je ale pravdou. Pro většinu firem jsou náklady na tento typ spolupráce nižší, než náklady na zaměstnání jednoho interního specialisty.

Malá firma vs. obří korporát

Spolupráce s obří nadnárodní korporací je oproti spolupráci s malou českou firmou v mnohém rozdílná. Především tady fungují komplexní procesy a rozhodování trvá delší dobu.

Ale překvapivě je taky v mnohém stejná. Menší české firmy jsou technologicky velmi vyspělé a vyžadují minimálně stejně kvalitní úroveň online marketingu, jako velké mezinárodní firmy.

Spojte se s námi

Společně zjistíme, jak vám můžeme být užiteční. Když si sedneme, bude z toho skvělá spolupráce.