← zpět na projekty

Web, který začal přinášet konverze okamžitě po spuštění

Poctiví řemeslníci si zaslouží poctivý web. Nejlépe takový, který jim přinese nové zakázky. S tím jsme se pustili do práce na novém webu pro specialisty na instalaci tepelných čerpadel – VTP Kočí.
Číst případovou studii ↓
2021
Online marketingWeb

Při auditu jsme zjistili vážné nedostatky

Firma dlouhou dobu fungovala s nedokončeným webem na WordPressu, který zákazníky spíše odrazoval.

K nám se dostali na doporučení a domluvili jsme se, že s tím webem musíme něco udělat.

Dlouho jsem přemýšlel o novém webu. Zda má cenu do něj investovat. Až jsem od známého dostal doporučení na Reakt. Investice se mi vrátila během jednoho měsíce. Moc děkuji týmu z Reaktu za profesionální přístup a velmi pečlivou programátorskou a grafickou práci.
David Kočí
David Kočí
VTP Kočí

Další reklamní aktivity již nebyly nutné

Nosným pilířem nového webu se stala kalkulačka ceny tepelného čerpadla. Po vyplnění krátkého formuláře si potenciální zákazník může stáhnout cenovou nabídku na míru.

Důležité je, že vyplnění formuláře trvá pouze jednu minutu a v cenové nabídce je kromě čerpadla podrobně rozepsaný veškerý materiál potřebný k instalaci. Zákazník tak získá skutečnou představu o tom, kolik ho instalace tepelného čerpadla bude stát.

Ukázka kalkulačky na webu vtpkoci.cz

Po dokončení webu jsme chtěli spustit komplexní online kampaň. K tomu ale nakonec nedošlo. Už po spuštění jednoduché reklamy ve vyhledávací síti Google, začali přicházet potenciální zákazníci. Dokonce přicházeli i z organického vyhledávání, což je u nového webu nezvyklé. A to v takovém množství, že další reklamní aktivity již nebyly nutné. Klient má plné ruce práce.

Příležitost předběhnout konkurenci

Řemeslníci často nemají čas věnovat se rozvoji svého webu. Proto někdy nemají webové stránky vůbec, nebo je mají velmi zastaralé. To ale na trhu vytváří příležitost pro ty firmy, které si na webu dají záležet. A být před konkurencí o krok napřed se hodí i v situacích, kdy zrovna máte zákazníků dostatek.

Spojte se s námi

Společně zjistíme, jak vám můžeme být užiteční. Když si sedneme, bude z toho skvělá spolupráce.