← náš přístup

Jak postupujeme
při tvorbě webu

Webové stránky tvoříme od píky bez využití balíčkových řešení. Opravdu na míru. Od obsahu, přes design až po kód. To oceníte především, když potřebujete kvalitní a originální design, nebo specifické a neobvyklé funkce. Umíme naprogramovat v podstatě cokoliv.

 1. Úvodní schůzka
  Naším prvním úkolem bude dostat z vás co nejvíce informací. Potřebujeme zjistit, jaké máte s vaším byznysem plány, cíle a jak ho můžeme dále rozvíjet. Na základě získaných informací navrhneme technologii, která bude nejvhodnější právě pro váš projekt.
 2. Analýza a zpracování dat
  Vaše zkušenosti, pocity, plány a cíle už známe. Teď potřebujeme data. K jejich získání využíváme analytické nástroje, průzkumy trhu, analýzy… Během příprav o vašem projektu parta programátorů a markeťáků zaníceně diskutuje. Tuto část práce nechcete vidět. Ale bez ní by naše projekty nebyly tak úspěšné.
 3. Návrh struktury
  V rámci informační architektury si připravíme rámcové rozvržení obsahu, kategorizace a funkcí. Návrh informační architektury s vámi zkonzultujeme a domluvíme se na případných úpravách. Po domluvě si od vás vyžádáme konkrétní podklady, abychom mohli začít s přípravou samotného webu.
 4. Tvorba obsahu
  Definovanou strukturu webu naplníme obsahem. Přitažlivým pro návštěvníky i pro vyhledávače. Potenciální zákazník vždy najde to, co potřebuje. Texty musí odpovídat na jeho otázky ještě předtím, než si je stihne položit. Obsah webu tvoříme tak, aby hladce převedl návštěvníky až ke konverzi.
 5. Design
  Začínáme barvami, typografií a dílčími prvky stránky. Z těch pak složíme finální podobu webu. Responzivní design je samozřejmost. Web musí vypadat dokonale na všech zařízeních. Návrh dostanete ke schválení. Všechno doladíme a důkladně s vámi prokonzultujeme všechny funkcionality.
 6. Vývoj
  Po schválení designu se konečně pustíme do vývoje. Vývojáři za využití nejmodernějších technologií připraví nadstandardně rychlý responzivní web, který splňuje veškeré dnešní nároky bezpečnosti a optimalizace pro vyhledávače.
 7. Testování
  Kromě toho, že testujeme průběžně již při vývoji, je vhodné hotový web otestovat společně s vámi. Vyladíme případné chyby a provedeme finální úpravy. Všechno si budete moci projít a ujistit se, že před přechodem na ostrou verzi vše funguje, jak má.
 8. Spuštění
  Stránky napojíme na různé analytické a marketingové nástroje. To vám umožní využívat nejpokročilejší metody online marketingu a web dál vylepšovat na základě uživatelských dat. Pak už můžeme bouchnout šampaňské a poslat váš web do světa.

Spojte se s námi

Společně zjistíme, jak vám můžeme být užiteční. Když si sedneme, bude z toho skvělá spolupráce.