Dominik miluje vymýšlení kreativních řešení na všechny programátorské výzvy. Technologie by měly sloužit lidem, proto rád vymýšlí způsoby, jak zautomatizovat monotónní práci a postupy. Webové aplikace tvoří třetinu svého života. Ví, co dělá a dělá to efektivně.

Vím, co dělám a dělám to efektivně. Má práce je moje hobby.

Co já to vlastně dělám?

Má práce se odehrává především na pozadí a pro zákazníka je často neviditelná. Je však velmi obsáhlá. Jedná se především o zprovoznění interaktivních prvků webové aplikace, jako je například košík či objednávací systém. Běžně se starám o uchovávání a zpracovávání dat na serveru. Vytvářím také systémy, které vám umožní jednoduše přidávat a upravovat obsah vašich stránek. Starám se o zabezpečení celé aplikace a ochranu dat. Také nastavuji server, na kterém pak běží webové aplikace.

Jak já to dělám?

Kvalita je pro mě velmi důležitá, protože nekvalitní práce je bezpečnostní riziko pro vaše data a data vašich klientů. Rád používám nejnovější technologie pro vývoj webu, nicméně vždy volím tu nejvhodnější pro konkrétní projekt. Na mě nemusíte čekat do pondělí, práci mám neustále u sebe a pokud jsou nutné nějaké změny, ihned reaguji.

V hlavní roli Dominik ↓