Jirka je tu přes weby. Nestará se pouze o frontend a SEO, ale i o to, jak bude web vystavěný. Vždy najde to nejefektivnější řešení.

Nakóduju váš web přesně podle stanovených požadavků. Jsem zvyklý pracovat se špičkovými grafiky a jejich designu umím vdechnout život.

Už jako malý jsem věděl, že se chci pohybovat ve světě technologií. Přes mou fascinaci tvorbou animací, programování her nebo video editing jsem se dostal až k frontendu. Od té doby se mu věnuji naplno a hledám nové cesty, jak svou zálibu přetvořit ve prospěch svých klientů.

Každý web je pro mě výzva, ne rutinní záležitost

Nechci dělat šablonové weby. Proto jsem rád, že mohu vyvíjet webové stránky na míru, přesně podle potřeb mých klientů. To mi umožňuje plnit i obtížné výzvy, které by se na známých redakčních systémech splnit nepovedlo. Žádný požadavek pro mne není problém.

Mou doménou je frontend. Konkrétně framework Nuxt.js, nadstavba pro známé Vue. Díky tomu dokážu stavět webové stránky efektivně a přitom udržuji přehledný kód, ve kterém se vyznám já i webové vyhledávače. SEO je u mých webů samozřejmostí.

Nejsem pouze frontenďák

Frontendem to všechno začalo. Postupem času ale člověk zjistí, že pouze svatá trojice HTML+CSS+Javascript nestačí. Díky neustálému kontaktu s online světem se z kodérů a programátorů často stávají designéři a UX specialisté. Ani já už tedy nejsem pouze frontend vývojářem. Stal se ze mě i webový konzultant.

Před začátkem kódování webu dokážu poradit s informační architekturou, tedy s tím, jak mají být informace na webu poskládané, aby splnily svůj cíl. Když je web nakódovaný, umím správně nastavit měření a dokážu propojit marketingové nástroje se svým kódem tak, abych docílil co nejvyšší přesnosti. Díky otevřeným možnostem webu na míru mám mnohem širší záběr v poli úprav a personalizace. Není tedy problém změřit téměř cokoliv.

Férový přístup k vám i vašemu webu

Když přemýšlím nad projektem, je pro mě nejdůležitější efektivitafunkčnost. Nejsem WordPress specialista, ale i tak vám tento redakční systém doporučím, pokud budete chtít začít s osobním blogem, když to pro vás bude nejefektivnější řešení. Stane se z vašeho blogu uznávaný webový portál, na který už WordPress nestačí? Pojďme do toho a udělejme personalizované řešení přímo pro vás.

Pokud si myslím, že váš návrh řešení webu nepomůže, ale jen vás připraví o peníze, nejprve to s vámi proberu. Nevrhám se slepě do plnění příkazů. Komunikace je pro mě klíčová a dle mého názoru je její špatné uchopení zabijákem většiny webových projektů.

Nad vaším projektem přemýšlím tak, jako by byl můj vlastní. Mám rád dlouhodobé spolupráce, při kterých mohu sledovat vývoj webu a na základě reálných dat navrhnout další kroky pro jeho rozvoj. Tak co, pustíme se do toho spolu?

V hlavní roli Jiří ↓

Výběr z Jirkových článků ↓

aaa

Nuxt.js a WordPress? Jde to!

Nějakou dobu jsem si lámal hlavu s tím, jaké CMS zvolit pro některé menší weby, na kterých pracujeme. Vlastní řešení často bývá příliš drahé a obvyklé headless CMS byly jen chabá náhrada krále všech redakčních systému, WordP…

aaa

Jak nainstalovat WordPress (ručně)

Často se ke mně dostávají prosby o pomoc s instalací WordPressu, kdy si moji známí při některém kroku prostě neví rady. Přitom jsem žil v představě, že toto téma už musí být na internetu pokryté dostatečně. Zkusím být tedy c…