Dominik za 7 let v marketingu pomohl nastavit kampaně a reklamní strategie desítkám velkých značek, ale i začínajících firem. Školí podnikatele a bojuje proti marketingovým šarlatánům. Postará se o to, aby vaše reklamy přinášely zisk.

Dělám to už 7 let a všechny své zkušenosti využiju i ve prospěch vašeho podnikání.

Po několika letech práce v reklamních agenturách jsem odešel na volnou nohu. Jako freelancer jsem založil skupinu spolupracujících profesionálů, která vyrostla na poctivé práci a skvělých výsledcích – Reakt.

Dělám to už 7 let a všechny své zkušenosti využiju i ve prospěch vašeho podnikání.

Efektivita a dlouhodobý profit

To jsou mé cíle u všech projektů. Vždy budu dbát na to, aby vám každá koruna investovaná do reklamy a do mé práce přinesla co nejvíc.

Ať už startujete nový projekt nebo chcete zefektivnit svou současnou propagaci, najdu to nejefektivnější řešení pro váš online marketing.

Školím a konzultuji

Vím, že mít správné informace je nesmírně důležité. Proto i tímto způsobem bojuji proti marketingovým šarlatánům a podvodníkům. Naučím vás, jak z reklamy získat více a platit za ni méně.

Máte zájem o školení nebo konzultaci?

Vážím si vašeho času a hraju fér

Odepisuju na zprávy, zvedám telefon a jednám na rovinu. Vždy budete mít ke všemu přístup a všem reportům budete rozumět. Všechno moje know-how vám bude denně k dispozici. Pokud vám naše spolupráce nebude přinášet zisk, najdeme jiné řešení.

Preferuju dlouhodobou a upřímnou spolupráci.

Chcete se do toho se mnou pustit?

V hlavní roli Dominik ↓

Výběr z Dominikových článků ↓